English version English version
Ogłoszenia
ARTYKUŁ

Z przyjemnością informujemy, że w czasopiśmie OPUSCULA MATHEMATICA - VOL. 34, NO. 4 (2014) ukazał się numer poświęcony prof. dr hab. Leonowi Mikołajczykowi - długoletniemu pracownikowi Politechniki Łódzkiej. Numer jest dostępny on-line:
http://www.opuscula.agh.edu.pl/index.php?mm=344

 
KONFERENCJA VIII Północne Spotkania Geometryczne Łódź, 7-8 czerwca 2014

Zapraszamy do udziału w Konferencji VIII Północne Spotkania Geometryczne

http://psg8.math.uni.lodz.pl/

 
KONFERENCJA 29 czerwiec - 2 lipiec 2014, Chełm

Zapraszamy do udziału w konferencji "XVIIth Conference on Analytic Functions and Related Topics"

http://anfun.pwszchelm.pl/

 
NAGRODA REKTORA DLA MGR E.KRAJEWSKIEJ

Nasza doktorantka Elżbieta Krajewska otrzymała nagrodę  Rektora Politechniki Łódzkiej w konkursie o nagrodę dla najmłodszego pierwszego autora publikacji naukowej opublikowanej w 2013r. Nagroda została przyznana za publikację przygotowaną z prof. L.Gajkiem A new immunization inequality for random streams of assets, liabilities and interest rates w Insurance: Mathematics and Economics . OGROMNE GRATULACJE!!!

 
GRATULACJE DLA PROFESORA JACKA BANASIAKA

Z przyjemnością informujemy, że  prof. dr hab. Jacek Banasiak wygrał Konkurs organizowany przez Zespół Projektu "Centrum Zastosowań Matematyki" Politechniki Gdańskiej. Profesor otrzymał nagrodę za pracę "Analytic fragmentation  semigroups  and continuous coagulation–fragmentation equations with unbounded rates". Serdecznie  gratulujemy !!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4

Instytut Matematyki Wydział FTIMS Politechnika Łódzka, 90-924 Łódź, ul. Wólczańska 215, tel. 42 631-36-17, fax. 42 631-38-65